گردونه ی شرکت تکتا
tactatech (پست)

سایرمواد مصرفی مواد مصرفی مورد نیاز جهت بسته بندی کارتن، انواع کارتریج، چسب پهن www.TactaTech.com

تولید، فروش و پخش عمده کارتن تولید و فروش عمده کارتن با مقاومت و کیفیت بسیار مناسب نازلترین قیمت عمده کارتن را از تکتا بخواهید . تولیدکننده کارتن از خدمات مجموعه کارتن سازی تکتا می توان به موارد زیر اشاره کرد : _ تولید و فروش کارتن دایکاتی ( Die Cut ) ، کارتن سه لایه ، جعبه و بیشتر ..
tactatech (پست)

بارکد اسکنر انواع بارکد اسکنر بی سیم، بارکد اسکنر سیمی و موبایل کامپیوتر www.TactaTech.com

انواع بارکد اسکنر بی سیم، بارکد اسکنر سیمی و موبایل کامپیوتر تهیه، تامین و عرضه انواع بارکد اسکنر و موبایل کامپیوتر های مورد استفاده، از بهترین انواع موجود برای صنایع، فروشگاه ها، مراکز پخش و ... که جهت ثبت اطلاعات از از بارکدینگ استفاده می کنند. بارکد خوان نوری دو بعدی سیمی A بیشتر ..
tactatech (پست)

لیبل پرینتر انواع لیبل پرینتر های حرارتی رومیزی و صنعتی www.TactaTech.com

انواع لیبل پرینتر های حرارتی رومیزی و صنعتی تهیه، تامین و عرضه انواع لیبل پرینتر های رومیزی و صنعتی و ارانه مشاوره جهت انتخاب بهترین مدل های موجود بسته به نوع فعالیت و راه اندازی و خدمات اولیه مورد نیاز جهت راه اندازی و بهره برداری بهینه. چاپگر لیبل و بارکد, چاپگر صنعتی Postek I30 بیشتر ..
tactatech (پست)

انواع لیبل، برچسب انواع برچسب، انواع لیبل های پشت چسب دار www.tactatech.com

لیبل کاغذی (Paper Label) لیبلی که سطح پشت چسب دار آن دارای ماهیت کاغذی باشد به لیبل کاغذی مشهور است. مقرون به صرفه بودن برچسب های کاغذی، آنها را به پرکاربرد ترین و متداول ترین نوع برچسب تبدیل نموده است. لیبل های کاغذی با گرماژ متفاوت و در سایز های مختلفی تولید می شود. این برچسب ها در بیشتر ..
tactatech (پست)

انواع ریبون حرارتی ریبون های حرارتی Thermal Transfer Ribbon جهت چاپ روی لیبل www.tactatech.com

ریبون وکس ریبون وکس Wax Ribbon پرکاربرد ترین و متداول ترین ریبون است. این نوع ریبون برای چاپ روی لیبل های کاغذی مناسب است. از شاخص ترین ویژگی های ریبون وکس می توان به قیمت مناسب و اقتصادی آن در مقایسه با سایر ریبون ها اشاره کرد. ویژگی قابل ذکر دیگر کیفیت بالای چاپ ریبون وکس با استفاد بیشتر ..
tactatech (پست)

نرم افزارهای کنترل ردیابی توسط بارکد www.tactatech.com

یک سیستم مدیریت انبار کارآمد به شما کمک می کند موجودی داخل تشکیلات و یا انبارهای خارجی خود را کنترل و ردیابی نمایید. سیستم مدیریت انبار موجب می شود که از فرآیند مدیریت موجودی تا ارسال کالا و دریافت رسید را به خوبی مدیریت نموده و این امر باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها و زم بیشتر ..

 |